Açılır Kapanır Ranza

Duvara Katlanan Ranza

Üstte; sabit tek kişilik yatak , altta ;tek kişilik yatay açılır yatak ve fonksiyonel 2m genişliğinde çalışma masası. İhtiyaca göre masa veya alt yatak açılarak aktif hale gelir. Özel mekanizması sayesinde, masa üzerinde bulunan bilgisayar ve diğer eşyalar sabit şekilde masa ile birlikte hareket eder.

Üst Ranza İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:85 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Alt Ranza İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Ranza dediğinizde aklınıza sadece 2 katlı bir yatak mı geliyor? O halde Diva Akademi Bunk ile tanışın.

Üst katında sabit 85×190 cm ölçülerinde bir yatak bulunan Diva Akademi Bunk katlanır masalı ranza modelinin, alt katında 90×190 cm ölçülerinde tek kişilik yatay açılır katlanır duvar yatağı ve 2 metre genişliğinde fonksiyonel bir çalışma masası bulunuyor.

Uyku zamanlarında yatağı kolayca açabilirsiniz. Uyku zamanları dışındaysa yine kolayca yatağı kaldırır ve masayı kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde kullanılan özel mekanizma sayesinde masa üzerinde kullandığınız bilgisayar ve diğer eşyalar, yatağın açılması-kapanması esnasında masa ile birlikte hareket eder. Yani masanın üstünü her defasında toplamanıza hiç gerek yok! Üzerindekiler kıpırdamadan yatağınız açılıp kapanacaktır.

Ürün ölçüleri 203 cm genişlik, 167 cm yükseklik kapalıyken 90 cm açıkken 120 cm derinlik şeklindedir.

Tüm Gaysan Mobilya ürünlerinde olduğu gibi Diva Akademi Bunk’ta Avrupa Birliği standarlarında suntalam malzeme ile üretilmiştir. Yatak kısmında sağlamlığı arttırmak için metal latalı somyalar kullanılmıştır. Bununla birlikte üretimi ve tasarımı Gaysan Mobilya tarafından yapılan özel mekanizmalar ortalama 15 yıl ömre sahiptir. Bu süre kullanım şekli ve sıklığına göre çok daha uzun sürelere ulaşabilir. 25 yıl önce ürünlerimizi satın alan bazı tüketicilerimiz hala sorunsuzca ürünü kullanmaya devam ediyorlar.

Aynı mekanda tek bir ünitede birden fazla fonksiyon kullanmak size odanızın yaşam alanını geri kazandıracak. Özellikle küçük evler için genç odası, yada öğrenci yurdu dekorasyonu projelerinde kullanmak üzere öğrenci yurdu mobilyası arayanlar için Diva Akademi Bunk harika bir çözüm olacaktır.

Duvar Yatakları

Mutfaklar İçin Pratik Ürün

Duvar Yatakları

Genç Odası İçin Duvar Yatakları