Çift Kişilik Dik Açılır

Açılır Kapanır Duvar Yatağı

Gizlenmiş çift kişilik dikey açılır yatak, vitrin/kitaplık, çift kapılı gardırop, yüklük ve ekstra dolapları ile dar mekanlara yaratıcı bir çözüm daha. Yatağı, sürgü-ray üzerinde sağa ve sola hareket eden vitrin kapakları arkasında gizlidir. Ünite, yatak kapalı konumda iken sadece vitrin ve kitaplık olarak görünür.

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk 200 cm Yükseklik: 18 cm

Gizlenmiş çift kişilik dikey açılır duvar yatağı, vitrin yada kitaplık olarak kullanabileceğiniz raflar, çift kapılı gardırop, yüklük ve ekstra dolapları tek bir mobilya da bulmanız mümkün mü? Sliding Suit ile mümkün! Sürgülü ray üzerinde sağa sola hareket eden vitrin/kitaplık kapakları arkasına gizlenen yatağınız ihtiyacınız olmadığında yani yatak ünitesi kapalıyken sadece şık bir kitaplık / vitrin görüntüsündedir.

İhtiyacınız olduğunda sürgülü raylar üzerinde kapakları sağa sola kolayca açabilirsiniz. 140×200 cm ölçülerinde ve 18 cm yüksekliğindeki çift kişilik yatağınız kolayca açılır ve standart bir yataktan alacağınız tüm uyku konforunu alırsınız.

Özel tasarımlı şık görüntüsü sayesinde evinize de ayrı bir şıklık katacak olan Sliding Suit dar mekanlar için yaratıcı bir çözüm.

 

Ürün ölçüleri 298 cm genişlik, 210 cm yükseklik, kapalı genişlik 60 cm açık genişlik 210 cm şeklindedir. Tüm Gaysan Mobilya ürünlerinde olduğu gibi bu ürünümüzde de Avrupa Birliği standartlarında suntalam ham madde kullanılmıştır. Yine Gaysan Mobilya tarafından geliştirilen özel mekanizmaları, minimum 10 yıl kullanım ömürlü olup pek çok evde 25 yıllık Gaysan ürünleri sorunsuzca kull

anılmaktadır.

Duvara katlanır çift kişilik yatak satın aldığınızda evinizin yada odanızın bütün kullanım alanı uyku saatleri dışında size kalır. Üstelik yatağınızı kapalı konuma getirdiğinizde de boş tutmak yerine kitaplık raflarını ister dekoratif ister fonksiyonel olarak kullanabilirsiniz. Günümüzde ev ve ofislerin metre kareleri sürekli küçülüyor ve bu da eşyaların gerekli alanları çok fazla kaplaması sorununu beraberinde getiriyor. Ancak alan kazandıran mobilya üretiminin lideri Gaysan Mobilya ürünleri sayesinde evinizde mobilyalar değil siz yaşayacaksınız!

Duvar Yatakları

Akıllı Ranza Modelleri

Duvar Yatakları

Duvar Yatağı Genç Odası