Koltuklu Duvar Yatağı

Çift kişilik dik açılır duvar yatağı ünitesi. Kitaplık,gardırop gibi yardımcı modüler ürünler ile örnek resimlerde görüldüğü gibi farklı Gaysan setleri oluşturabilirsiniz. Belirtilen ölçü yalnızca yatak ünitesine aittir.

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

 

Hem katlanır çift kişilik duvar yatağı özelliği sayesinde size yaşam alanı kazandıracak, hemde yardımcı opsiyonel modülleri sayesinde kitaplık, gardırop, raf gibi ek depolama alanlarına sahip olmanızı sağlayacak Diva Double karşınızda.

140×190 cm ölçülerinde 18 cm yüksekliğinde iç yatak ölçüsüne sahip olan Diva Double’nin yatak modülü ölçüleri ise; 152 cm genişlik, 208 cm yükseklik, kapalı hali 44 cm açık hali ise 211 cm derinliğindedir.

Dar alanlarda, küçük evlerde, stüdyo ve 1+1 dairelerde en önemli sorunlardan biri yatağa ayrılan alandır. Çünkü zaten küçük olan odanıza yatağı koyduğunuzda size adım atacak yer kalmaz. Dolap, raf gibi ekstra şeyler koymaya kalktığınızda ise işler iyice çığırından çıkabilir.

33 yıllık deneyimiyle size alan kazandıran mobilya üreten Gaysan Mobilya aynı zamanda ürünlerinde kullanılan mekanizmaları da kendisi geliştirmektedir.

Minimum kullanım ömrü 10 yıl olan bu mekanizmaların kullanım şekli ve süresine göre kullanım süresi oldukça uzayacaktır. Bugün hala kullanılan ve 25 yıldır sorunsuzca çalışan Gaysan Mobilya ürünleri tüketicilerine konfor sağlamaya devam ediyor.

Çift kişilik katlanır duvar yatağınızı ister kendiniz için kullanın isterseniz de misafirleriniz için ek yatak olarak değerlendirin. Her halükarda kullanmadığınız zamanlarda yatağınızı kapalı konuma getirin ve odanızın yaşam alanı size kalsın.

Diva Double ile hayatınıza yer açın!