Duvara Katlanan Yatak Nedir?

Açılır Kapanır Duvar Yatağı

ROYAL SET ( FONKSİYONELLİĞİN LÜKS HALİ)

“Royal Set” ile harika bir salon ve fonksiyonel bir yatak odası oluşturmanız mümkün.

Yatak, kitaplık, gardırop, koltuk gibi bir salon ve yatak odasında yer alan eşyalar tek bir duvar önüne yerleştirilerek sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Royal Set’in konforlu yapısı sayesinde ayaklarınızı uzatıp keyifli bir şekilde kitabınızı okuyabilir sonrasında ise kolaylıkla kitabınızı kitaplığa yerleştirebilirsiniz.

Modüler koltuk yapısı ile her bir parça istenilen yere yerleştirilerek üçlü, ikili, tekli ya da L şeklinde koltuk alternatifleri oluşturulabilir.

Gardırop kapaklarının özel mekanizması sayesinde “akordeon” adını verdiğimiz katlanır bir şekilde açılmasıyla hem geçiş modülünün önü kapanmaz hem de dolap açık konumdayken iki dolap kapağının kaplayacağı kadar alana ihtiyaç kalmaz. Ayrıca dolap kapağının açılma yönü de opsiyoneldir.

Standart bir yatağın ve salonun sağladığı tüm özellikleri sağlayan “Royal Set”in  lüks çift kişilik katlanır duvar yatağı sayesinde, uyku zamanlarında standart yatakların sunduğu genişlikte konforlu şekilde uyuyabilir; uyku zamanları dışında ise yatağınızı kapalı konuma getirerek koltuk fonksiyonundan yararlanabilirsiniz.

150×200 cm ölçülerindeki yatak yalnızca 44 cm derinliğindeki yatak kabinine sığarak uyku zamanları dışında kalan sürede yatağın kapladığı alan sizlere kalır.

33 yıllık Gaysan tecrübesi ile kendi tesislerimizde uzman kadromuz ile ürettiğimiz mekanizmaların kullanım ömrü 10 yıldır. Ürün kullanım şekli ve sıklığına göre bu süre çok daha uzun yıllara yayılmaktadır.

Duvar Yatakları

Duvar Yatağı Genç Odası

Duvar Yatakları

Mutfaklar İçin Pratik Ürün